Hakkımızda

Tüm gecelerimizi ve yaşam alanlarımızı aydınlatan ışık...

Işık çevremizdeki cisimleri görmemizi ve renkleri ayırt etmemizi sağlayan bir enerji şekli. Gündüz ideal günışığı, en doğru hali ile yegane yaratıcı tarafından mükemmel bir organize edilmiş. Bize düşen bilişim, teknoloji ve elektronik sektörlerindeki deneyimlerimizi ve birikimlerinizi kullanarak, ideal aydınlatma sistemleriyle karanlığı aydınlığa dönüştürecek dokunuşlar yapmak. İşte Sky Lüks oluşan bu ihtiyacın en doğru şekilde karşılanması noktasında ortaya çıktı. Aydınlatma sektöründe lider firma olmayı hedefleyen Sky Lüks, çıktığı bu yolda her geçen gün değişen ve gelişen kalite anlayışını müşterisi adına titizlikle takip ediyor. Müşteri talepleri ve memnuniyetini her zaman ön planda tutan Sky Lüks, birlikte çalıştığı iş ortaklarına en doğru aydınlatma sistemlerini geniş kapsamlı ar-ge çalışmaları sonucu geliştiriyor, üretiyor ve uyguluyor.

Sky Lüks her projenin dinamiklerine uygun geliştirdiği aydınlatma sistemleriyle müşterisini mutlu ediyor. Münferit projelerin yanısıra genel anlamda iç, dış ve acil durum aydınlatma sistemleri alanında önemli projelere de imza atıyor. Her projede uyguladığı aydınlatma sistemlerinde özellikle özellikle enerji tasarrufunu göz önünde bulunduran Sky Lüks, göz sağlığınıza da dost ürünler kullanıyor. Sky Lüks üstlendiği her projede kalifiyeli, güler yüzlü hizmet anlayışı, güçlü teknik ekibi ve çevre duyarlılığına göstermiş olduğu özen ile ideal aydınlatma sistemlerini hayata geçirmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesi ile birlikte yürüdüğü iş ortaklarını daima memnun eden Sky Lüks hayatınıza sonsuz ışık tutmanın haklı gururunu yaşıyor.

Değişen ve gelişen kalite anlayışımız ile müşteri bilgilendirilmesi ve memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirketimiz, sektöründeki gelişmeleri ve teknolojiyide yakından takip ederek yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Tüm dünyada çok geç kalınmasına rağmen, ancak son yıllarda önemsenmeye başlanmış olan çevre duyarlılığı konusunda şirketimiz üzerine düşen her görevi ve her sorumluluğu yerine getirmeye özen göstermektedir.

Her planını daha güzel yarınlar için yapan şirketimiz sektöründeki lider konumunun tüm gerekliliklerinin farkında olarak çalışmalarına devam etmektedir. 


                                                                                                                                                                                                                                                       Genel Müdür
                                                                                                                                                                                                                                                      
Recep ÖZGEN

Sertifikalarımız